Oferta dla projektantów

Oferta dla projektantów

Partner, który rozumie Twoje potrzeby projektowe

Wiem, że oryginalny projekt pomieszczenia, to powiązanie minimalistycznej formy, stonowanej kolorystyki i wykorzystanie produktu z najwyższej dębowej półki. Jeżeli Twój projekt wymaga ponadczasowej kreacji, subtelnego połączenia kolorystycznego i starannie wykonanych dębowych akcentów, a przy tym zależy Ci na lekkim i nowoczesnym stylu – koniecznie musimy się spotkać.

Współpracuję z projektantami, którzy szukają nieszablonowych rozwiązań, których projekty zabudowy stolarskiej płynnie współgrają z pozostałymi elementami pomieszczeń. Realizuję śmiałe pomysły i unikatowe rozwiązania, nadając lekkiego, nowoczesnego stylu eleganckim miejscom.

Świetnie sprawdzam się przy wykonaniu aranżacji wnętrz, wykorzystujących sprytne rozwiązania zabudowy stolarskiej, które nie blokują przestrzeni. Moje prace oddają spektakularne wykorzystanie formy zabudowy dębowej, która pieczołowicie dopełnia zaprojektowaną kompozycję wyposażenia.

 

Gdy drewno dębowe gra pierwsze skrzypce

Hołduję zasadzie “mniej znaczy więcej”, ale jednocześnie nie boję się mocnych akcentów w pomieszczeniach, które bazują na spójnym połączeniu naturalnych drewnianych materiałów. Subtelne wykorzystanie starannie dopracowanych rozwiązań, wykorzystujących drewno, pozwala na optyczne i fizyczne powiększenie przestrzeni, w której całość ostatecznie dopełnia zabudowa z drewna dębowego.

Zapomnij o nudnych i sztampowych pomieszczeniach, twórz śmiałe i wyjątkowe kreacje, które organizują stylowe pomieszczenia z charakterem.

Zaufaj stolarzowi, który wie jak wyjątkowo przygotować formę drewna dębowego. 

 

Jeżeli Twój projekt zakłada aranżację przestrzeni, w której wykorzystasz schody, podłogi, drzwi i zabudowę z drewna dębowego lub innego naturalnego materiału – napisz do mnie. Razem stworzymy niebanalne rozwiązanie, bazujące na moim doświadczeniu i Twoim smaku.

Projekt Drzwi Kubicki. Zabudowana kuchnia z białymi frontami na wysoki połysk, drewniane podłogi i schody
Projekt Drzwi Kubicki. Salon w którym widać piękną dębową zabudowę ścienną, schody dębowe i podłogę dębową
Marcin Kubicki projekt zabudowy ściennej, schody i podłoga dębowa

Zapytaj o ofertę

Wycenę otrzymasz w ciągu 24h!