Oferta Retro

Oferta Retro

Autentyczność i troska o detale

Remont stolarki drzwiowej i okiennej w zabytkowych obiektach wymaga zachowania nie tylko bryły i kolorystyki. Wiemy, że takie elementy jak drzwi dębowe, schody i podłogi w stylu klasycznym tworzą niepowtarzalny charakter budynku i wszystkie powinny zostać tradycyjnie wykończone.

Zabytkowe obiekty wymagają autentyczności, wyjątkowego podejścia, a przy tym zastosowania eleganckich i tradycyjnych wzorów, opartych o najlepsze drewniane materiały. Nie zacieramy dawności klasycznych dworków i remontowanych zabytków. Na zamówienie Inwestorów odwzorowujemy panujący styl retro, kompleksowo realizując prace wymagające wstawienia drzwi dębowych, schodów i podłóg drewnianych do obiektu.

Wszystkie prace stolarskie wykonujemy z poszanowaniem wartości historycznej i kulturowej budynku tak, aby podkreślić dawną wartość miejsca.

 

Harmonia i bogata forma drzwi drewnianych

Klasyczne drewniane modele naszych podłóg, schodów i drzwi, swoją estetyką bazują na eleganckich i stylowych formach. Linia retro świetnie nadaje się do kompleksowej realizacji pomieszczeń muzeum, biblioteki oraz zabytkowych rezydencji i dworów. Do tego typu przestrzeni proponujemy tylko sprawdzone wzory, nadając klimat remontowanym kompleksom. Całość otrzymuje wyjątkowy i niepowtarzalny urok, oddając charakter epoki. Uwydatniona drewniana powłoka drzwi, schodów i podłóg przyciąga zaintrygowane spojrzenia, tworząc ciepły i nastrojowy klimat wnętrza.

Przykładowa realizacja:

Muzeum i Biblioteka we Wschowie

Zapytaj o kompleksową realizację w klasycznym stylu!

Ofertę otrzymasz w ciągu 24h!