❤️❤️ Promocja Walentynkowa Rabat 10% na wszystkie drzwi

Marcin Kubicki i małe drzwi

Zakochani i Kochający!

Mam dla Was coś, co spowoduje, że Wasze serca ❤️ zaczną szybciej bić, coś co sprawi, że Wasza miłość ponownie rozbłyśnie.

Jest okazja abyście odzyskali ciszę i spokój w Waszym przytulnym domu. Czy to możliwe? Oczywiście!

Macie dosyć niedomkniętych drzwi na korytarz i hałasów dzieci lub zwierząt, dochodzących z sąsiednich pomieszczeń. I chcecie w spokoju usiąść i pobyć tylko we dwójkę z dala od rozpraszaczy dnia codziennego?

Jeśli od dawna marzycie o ciszy i spokoju albo od dawna planowaliście remont, po którym wymienicie drzwi w Waszych pokojach, to mam dla Was coś ekstra.

Chcę Wam zaproponować wyjątkową ofertę. 10% rabatu od ceny katalogowej przy zakupie minimum 5 drzwi.

 

Brzmi nieźle prawda?

Mam receptę na Wasz spokój. Dostajecie piękne drzwi i chwile tylko dla siebie.

Jak skorzystać z promocji “RABAT -10% od ceny katalogowej przy zakupie minimum 5 sztuk drzwi”? Szczegóły poniżej.

 

Zasady akcji promocyjnej

Każda osoba, która od dnia 14.02. do 29.02.2020 r. złoży zamówienie w Drzwi Kubicki Sp. z o.o. i dokona zakupu minimum 5 drzwi, otrzyma od nas RABAT -10% od ceny katalogowej na wszystkie drzwi dostępne w naszej ofercie.

 

Skrócony opis promocji

  1. Promocja “RABAT -10% od ceny katalogowej przy zakupie minimum 5 sztuk drzwi” dotyczy wszystkich produktów z katalogu drzwi w regularnych cenach detalicznych brutto (nieprzecenionych).
  2. Ze strony internetowej www.drzwikubicki.pl pobierz katalog i wybierz modele drzwi, które Cię interesują, o których mowa w pkt. 1, a przy zamówieniu podaj hasło rabatowe: WALENTYNKI ❤️

Cena całego zamówienia zostanie obniżona o 10%.

  1. “RABAT -10% od ceny katalogowej przy zakupie minimum 5 sztuk drzwi” nie łączy się z innymi promocjami (w tym zniżkami).
  2. Promocja “RABAT -10% od ceny katalogowej przy zakupie minimum 5 sztuk drzwi”  obowiązuje od dnia publikacji tj. 14.02.2020 r. od godz. 00:01 do godz. 24:59 dnia 29.02.2020 r.

 

W tym miejscu znajdziesz pełny >> Regulamin promocji walentynkowej.PDF

*** UWAGA: Czas promocji jest ograniczony i trwa tylko do 29.02.2020 r.