DRZWI DĘBOWE I SOSNOWE

DOPASUJĘ NAJLEPSZE PRODUKTY
DLA CIEBIE I TWOJEGO DOMU!

Marcin Kubicki

Drzwi dębowe wewnętrzne

Zajmujemy się  produkcją drzwi wewnętrznych dębowych, które są gwarancją wysokiej jakości, idącej w parze z elegancją i klasą.

Drzwi dębowe wewnętrzne wykonujemy na zamówienie – możesz wskazać określony model z naszej galerii poniżej lub podesłać własny wzór.

Drzwi wewnętrzne dębowe – CENA:

Do wyceny każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie – cena drzwi dębowych uzależniona jest bowiem m.in. od liczby drzwi do wyprodukowania, miejsca dostawy (oraz montażu jeśli taka usługa również zostanie zamówiona).

Dostawa i montaż drzwi dębowych:

Zapewniamy transport drzwi w dowolne miejsce Polski i Niemiec. Na życzenie, za dodatkową opłatą, możesz również zamówić usługę montażu.

Produkcja drzwi wewnętrznych dębowych:

Przy produkcji każdego modelu stosujemy polskie drewno dębowe, które gwarantuje wytrzymałość.  Oferowane przez nas drzwi obłożone są naturalną okleiną dębową, a następnie bejcujemy je i lakierujemy. Nie używamy płyt drewnopodobnych. Dzięki temu, Twoje drzwi wewnętrzne dębowe nie porysują się oraz nie rozkleją w żadnym miejscu, nawet po kilkunastu latach użytkowania.

Produkujemy zarówno drzwi przylgowe jak i bezprzylgowe – nie zapomnij napisać w formularzu, który rodzaj powinniśmy wycenić.

Drzwi wewnętrzne dębowe – WZORY

Drzwi bezprzylgowe

Idealne połączenie drzwi z ościeżnicą. Zawiasy chowają się i nie widać ich po zamknięciu. Takie zastosowanie powiększa optycznie przestrzeń. Idealne dla nowoczesnych stylizacji.

Drzwi przylgowe

Krawędź skrzydła nachodzi na ościeżnicę. Drzwi sprawiają wrażenie lżejszych i idealnie uzupełniają tradycje wykończenia wnętrz.

Podane ceny dotyczą skrzydła oraz ościeżnicy.

Kolory wewnętrznych drzwi dębowych

Wzornik kolorów

Poznaj nasze realizacje

Zrealizowanych projektów

Każdego dnia realizujemy projekty, dla zdecydowanych i świadomych klientów.

Zamontowanych drzwi

Nasze drzwi prowadzą tylko do dobrych wnętrz. Sprawdź nasza ofertę.

Liczba dostępnych wzorów

Dopasujemy drzwi do każdego wnętrza. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Drzwi Kubicki - dlaczego warto?

Sprawnie, szybko i cierpliwie 🙂 Polecam Drzwi Kubicki!

Pola

BrandAssist.pl

Wszystko wyszło fantastycznie, zgodnie z oczekiwaniami. Jak były jakieś niedociągnięcia, od razu zostały naprawione. Super współpraca!

Katarzyna

Właściciel słowny i uczciwy, a produkty są bardzo wysokiej jakości i wykonane przepięknie! To nie tylko moje zdanie, ale też gości, którzy nas odwiedzają.

Danuta

Skorzystaj z poniższego formularza wyceny

lub zadzwoń do nas teraz: +48 537 962 430