OKNA, SCHODY, meble, podłogi, panele ścienne

DOPASUJĘ NAJLEPSZE PRODUKTY
DLA CIEBIE I TWOJEGO DOMU!

Marcin Kubicki

Schody drewniane

Schody z naszej kolekcji będą spełniać swoje zadanie przez lata, ponieważ do ich produkcji używa się tylko najwyższej jakości drewna. Znajdą zastosowanie w klasycznie i nowocześnie urządzonych wnętrzach. Drewniane schody to wygoda i komfort na lata. Drewno ociepla i nadaje wyjątkowy charakter każdemu pomieszczeniu.

Dodatkowo możemy wykonać balustradę dopasowaną do schodów. Możecie Państwo wybrać balustradę drewnianą, szklaną lub wykonaną w metaloplastyce.

Co więcej, kolor schodów i balustrady z łatwością dobierzemy do wcześniej położonej podłogi lub przygotujemy zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Podłogi

Trwała i piękna podłoga drewniana, to wybór na lata. Naturalna, funkcjonalna i ciesząca oko podłoga drewniana to element wykończenia, który ociepli Twój dom. Dopasujemy podłogę do innych mebli, okien i drzwi, by razem stanowiły udaną kompozycję. Warto pamiętać, że podłoga drewniana to również idealna rozwiązanie dla ogrzewania podłogowego.

Okładziny ścienne

Popularne i dopasowane do wnętrza okładziny ścienne/panele ścienne to element wystroju, który łatwo dopasować do drzwi, okien i podłóg. Możemy tak dopasować panele do drzwi, że staną się jedną powierzchnią, co optycznie powiększy pomieszczenie i stanowi duży walor estetyczny. Pomożemy wybrać kolor i zdobienie paneli; mogą być fornirowane lub malowane.

Panele ścienne są łatwe w utrzymaniu czystości i idealnie nadają się do pokoju dziennie, sypialni i biura.

Meble

Świadomi klienci stawiają na jakość. Meble drewniane wracają do użycia, gdyż są trwałe
i odporne na uszkodzenia. To meble na lata, które nie starzeją się, a nabierają wartości. Meble drewniane to naturalny sposób, by ocieplić każde pomieszczenie i połączyć różne elementy wystroju wnętrza.

Z łatwością kolorystycznie i estetycznie wzory i style mebli drewnianych z podłogą, oknami, drzwiami i panelami ściennymi wykonanymi z drewna.

Okno

Okna

Okna drewniana sprawią, że Twój dom zachowa ciepło nie tylko w przenośni. Naturalne okna z drewna to pomysł na oszczędność w ogrzewaniu domu. Mają niski współczynniki przenikalności ciepła, czyli lepiej izolują od warunków zewnętrznych.

Dobierzemy kolor i wzornictwo do innych elementów wykończenia i wyposażenia domu.

Poznaj nasze realizacje

Zrealizowanych projektów

Każdego dnia realizujemy projekty, dla zdecydowanych i świadomych klientów.

Zamontowanych drzwi

Nasze drzwi prowadzą tylko do dobrych wnętrz. Sprawdź nasza ofertę.

Liczba dostępnych wzorów

Dopasujemy drzwi do każdego wnętrza. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Drzwi Kubicki - dlaczego warto?

Sprawnie, szybko i cierpliwie 🙂 Polecam Drzwi Kubicki!

Pola

BrandAssist.pl

Wszystko wyszło fantastycznie, zgodnie z oczekiwaniami. Jak były jakieś niedociągnięcia, od razu zostały naprawione. Super współpraca!

Katarzyna

Właściciel słowny i uczciwy, a produkty są bardzo wysokiej jakości i wykonane przepięknie! To nie tylko moje zdanie, ale też gości, którzy nas odwiedzają.

Danuta

Skorzystaj z poniższego formularza wyceny

lub zadzwoń do nas teraz: +48 537 962 430