Drzwi dębowe wewnętrzne

Zajmujemy się  produkcją drzwi wewnętrznych dębowych, które są gwarancją wysokiej jakości, idącej w parze z elegancją i klasą.

Drzwi dębowe wewnętrzne wykonujemy na zamówienie – możesz wskazać określony model z naszej galerii poniżej lub podesłać własny wzór. 

Drzwi wewnętrzne dębowe – CENA:

Do wyceny każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie – cena drzwi dębowych uzależniona jest bowiem m.in. od liczby drzwi do wyprodukowania, miejsca dostawy (oraz montażu jeśli taka usługa również zostanie zamówiona).

Dostawa i montaż drzwi dębowych:

Zapewniamy transport drzwi w dowolne miejsce Polski i Niemiec. Na życzenie, za dodatkową opłatą, możesz również zamówić usługę montażu.

Produkcja drzwi wewnętrznych dębowych:

Przy produkcji każdego modelu stosujemy polskie drewno dębowe, które gwarantuje wytrzymałość.  Oferowane przez nas drzwi obłożone są naturalną okleiną dębową, a następnie bejcujemy je i lakierujemy. Nie używamy płyt drewnopodobnych. Dzięki temu, Twoje drzwi wewnętrzne dębowe nie porysują się oraz nie rozkleją w żadnym miejscu, nawet po kilkunastu latach użytkowania. 

Produkujemy zarówno drzwi przylgowe jak i bezprzylgowe – nie zapomnij napisać w formularzu, który rodzaj powinniśmy wycenić.

Wycena drzwi dębowych

Drzwi wewnętrzne dębowe – WZORY Drzwi Kubicki:

Drzwi wewnętrzne dębowe – KOLORY:

Drzwi wewnętrzne dębowe – WYCENA

Napisz czego dokładnie potrzebujesz – odpowiemy w ciągu 1-2 dni!