Drzwi wewnętrzne dębowe

Drzwi wewnętrzne dębowe

Zajmujemy się  produkcją drzwi wewnętrznych dębowych, które są gwarancją wysokiej jakości, idącej w parze z elegancją i klasą.

Koszt zakupu 1 sztuki drzwi dębowych (włącznie z ościeżnicą) wynosi u nas 1750 zł – nie obejmuje to kosztów klamki, dojazdu i montażu, które to wyceniamy zawsze indywidualnie.

Przy produkcji każdego modelu stosujemy polskie drewno dębowe, które gwarantuje wytrzymałość.  Oferowane przez nas drzwi obłożone są naturalną okleiną dębową, a następnie bejcujemy je i lakierujemy. Nie używamy płyt drewnopodobnych. Dzięki temu, Twoje drzwi wewnętrzne dębowe nie porysują się oraz nie rozkleją w żadnym miejscu, nawet po kilkunastu latach użytkowania. Pomimo wykonania z mocnego drewna, drzwi zachowują stosowny i lekki wygląd. W ofercie posiadamy zarówno drzwi przylgowe jak i bezprzylgowe.

Powinieneś zdecydować się na pierwsze z nich, gdy chcesz urządzić swoje mieszkanie w stylu klasycznym. Drzwi bezprzylgowe odnajdą się natomiast w minimalistycznych wnętrzach, dzięki niewidocznym zawiasom oraz futrynie zlewającej się ze skrzydłem. Oprócz zawiasów, zapewniamy zamek magnetyczny. Gwarantujemy, że nie doświadczysz rozczarowania z powodu odstających framug czy niedopracowanych elementów. Zależy nam na Twoim komforcie, dlatego poza fachowym wykonaniem, przykładamy dużą wagę do strony wizualnej. Dajemy Ci wiele możliwość wyboru, dzięki bogatej palecie kolorystycznej. W ofercie posiadamy prawie 30 różnych modeli drzwi wewnętrznych dębowych, których projekt możesz dowolnie zmodyfikować. W zależności od Twoich upodobań oraz wystroju architektonicznego wnętrza masz możliwość wyboru nie tylko wzorów, ale również szerokości szyb czy kasetonów. Przy tym, nasze drzwi wewnętrzne dębowe zapewniają świetną izolację akustyczną, znacznie poprawiając prywatność w pomieszczeniu.

Możesz zawsze liczyć na naszą pomoc merytoryczną, gdyż chcemy oszczędzić Twój czas i pomóc podjąć najlepszą decyzję. Służymy pomocą na każdym etapie współpracy. Pomagamy rozwiązać dylematy związane z wyborem oraz wyjaśnimy wszystkie wątpliwości. Każdy model drzwi dębowych wykonujemy na zamówienie, dostosowując się do Twoich indywidualnych potrzeb. W razie wątpliwości możesz się z nami skontaktować telefonicznie, przez formularz (klik) lub e-mail.

Pełna gama modeli

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

Dostępne kolory

Zapytaj o ofertę

Wycenę otrzymasz w ciągu 24h!